spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Familja Lipa dështon në organizimin e Sunny Hill, festivali nuk do të mbahet kurrë më?

Ishte një festival që mblodhi shumë persona ku u argëtuan nën tingujt e muzikës.

Bëhet fjalë për ‘Sunny Hill’, njofton nzoom.biz.

Por, për fat të keq ky eveniment nuk u mbajt këtë verë dhe si duket ka ngecje gjatë organizimit edhe për vitin që po vjen.

Familja Lipa ka dështuar keq në organizimin e festivalit si traditë sepse vite më parë ata kanë premtuar se çdo verë do e ‘kallin’ Prishtinën.

Detajet tjera i kuptoni duke ndjekur storien e plotë realizuar nga n’ZOOM në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news