spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Gresa ka kritika për mënyrën e interpretimit të ‘Mora fjalë’ nga kolegët

Gresa Behluli ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ajo foli rreth angazhineve që i pati gjatë stinës së verës, shkruan nzoom.biz.

Këngëtarja e njohur kosovare rrëfeu pak edhe për jetën private duke përmendur shtimin e familjes që Dielli ta ketë një motër apo vëlla.

Gresa po ashtu i ka disa kritika për tekstet e ditëve të sotme dhe foli për interpretimin e ‘Mora fjalë’ nga kolegët e estradës.

Për këto dhe të tjera detaje ju ftojmë ta ndiqni insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news