spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Anita befason me deklaratë: Agjëroj dhe e mbaj kryqin

Anita Haradinaj diskutohet shumë në lidhje me deklaratat që hedh.

Edhe këtë herë ajo veproi njësoj, shkruan nzoom.biz.

Prezantuesja e njohur kosovare ka potencuar faktin që ka agjëruar ani pse e mban kryqin.

Kjo temë e varëses ka qenë një kryetemë në mediat rozë e madje shumë persona e kanë sharë e ofenduar.

Për më shumë rreth kësaj, ju ftojmë ta ndiqni edhe një intervistë dhënë për emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli.

 

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news