spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

I ashpër me menaxherin e saj, Roberti mbron Besin e shan Xhensilën

Besi dhe Xhensila janë ndarë.

E, ky lajm po qarkullon qe disa muaj në rrjet, shkruan nzoom.biz.

n’ZOOM pati konfirmuar se gjithçka mes çiftit kishte marrë fund.

Tani një ‘sherr’ doli në pah dhe bëhet fjalë për menaxherin e Xhensilës i cili konfirmoi që Robert Berisha u largua nga ‘Ferma Vip’ sepse kishte për të performuar në një mbrëmje muzikore dhe Xhensila i’a bëri ‘sherrin’ duke i’a postuar njoftimin në Instagram.

Roberti i’a sheh sherrin Xhensilës, ja çka bëri ajo për inat të Besit

Përndryshe, Bes Kallaku ka qenë i ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli ku foli rreth privatësisë së tij dhe problemeve. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news