spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

E ofendoi Xhulin për goditjen në prapanicë, ja nga çka rrezikon Stresi

‘Big Brother Vip Kosova’ po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për lojën e banorëve.

Nuk po mungojnë thumbimet e mbi të gjitha gara që tani u bë e fortë, shkruan nzoom.biz.

Vedat Bajrami është banori më i ri i këtij Reality Show që si duket do të trazojë ujërat dhe do ta ndryshojë situatën brenda shtëpisë.

Stresi u shqetësua për situatën me Xhulin të cilën e goditi në të pasme e pastaj u shpreh se ajo e ka qejf këtë veprim.

Produksioni do të marrë një vendim për reperin dhe përmbledhjen e debateve të ashpra mund ta shihni në videon e mëposhtme realizuar nga emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news