spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Asgjë nuk është si duket, ja si nisi konflikti i Mihrie Braha dhe Remzie Osmani

Dy këngëtare të njohura për publikun.

Bëhet fjalë për Remzie Osmani dhe Mihrie Braha, shkruan nzoom.biz.

Artistet me karrierë të gjatë e kanë dëshmuar se janë tejet të dashura për audiencën.

Por, një gjest nga Mihrija bëri që të acarohet Remzija.

Flitet për fejesën e djalit të saj, Platorit ku fejesa ishte private dhe si pasojë Remzija krijoi hatërmbetje sepse nuk u ftua nga çifti Mihrie Braha dhe Naim Abazi.

n’ZOOM në storien e mëposhtme ju njeh me detajet dhe zanafillën e problemit të dy zonjave të estradës.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news