spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Pas thumbimeve të Fjollës, reagon për herë të parë Fisniku

Fjolla Morina na befasoi të gjithëve me videot që hodhi në Instagram.

Ajo e ka akuzuar publikisht Fisnik Sylën për mashtrim e dhunë, njofton nzoom.biz.

Këngëtarja dhe ish-partneri i saj janë ndarë dhe nuk po hezitojnë të thumbojnë njëri-tjetrin përmes postimeve.

Pasi Fjolla i nxorri të palarat, ishte biznesmeni nga Belgjika që hyri Live në rrjetin social Instagram duke i’u përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në lidhje me situatën aktuale.

Ai po akuzohet nga artistja Morina që e ka helmuar në burg. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news