spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Prisni pak! Prezantuesja kosovare i ka dy fjalë për Arbana Osmanin

Arbana Osmani është prezantuesja më e njohur në Shqipëri dhe kudo ku ka shqiptarë.

Ajo gjendet në krye të formateve argëtuese ku shikohen e marin përmasa të mëdha, shkruan nzoom.biz.

Kujtojmë të gjitha edicionet e ‘Big Brother Albania’ dhe sigurisht që na bie ndërmend edhe rrugëtimi i saj si prezantuese e zonja.

Alketa Gashi – Fazliu ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli dhe mes tjerash u pyet edhe për Osmanin.

Ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news