spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Luizi krahasohet me Ilirin, a po e kopjon Ejlli balerinin për ta fituar ‘BBVA2’?

Fenomeni i këtij edicioni të ‘Big Brother Vip Albania’ është padyshim Luizi.

Ai madje e ka kaluar me shifra të klikimeve edhe fituesin e edicionit të parë, njofton nzoom.biz.

Ilir Shaqiri e ka shprehur simpatinë e tij ndaj strategjisë së banorit Ejlli.

Por, muaj më parë ish-konkurrentja e ‘BBBA1’ Monika Lubonja ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku pati hapur zemrën e deklaruar disa të vërteta për raportin e saj me tashmë fituesin, Shaqiri.

Na kujtohet gara e fortë e Ilirit me Donaldin, dhe na bie ndërmend kopjimi që Luizi mund t’i bëj strategjisë së balerinit shqiptar.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news