spot_img
24.7 C
Pristina
25/07/2024

Pas debatit me opinionistët, Kiara rikthehet fuqishëm e ka një lajm për të gjithë

Kiara Tito u bë banorja e radhës që u largua përfundimisht nga ‘Big Brother Vip Albania’.

Ajo u rikthye vetëm 1 javë pas daljes nga shtëpia, njofton nzoom.biz.

Bukuroshja shqiptare i’a hapi Luizit një Instagram zyrtar dhe theu rekord me numrin e ndjekësve akoma pa i mbushur 24 orë.

Për më shumë detaje mund ta ndiqni insertin e mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM me Albina Zeneli.

 

LAJMET E FUNDIT
Related news