spot_img
3.1 C
Pristina
29/11/2023

Dj-i i Threedots me rrëfim ekskluziv, a ka krisje të miqësisë me Florin?

Ai foli rreth angazhimeve të tij momentale por jo vetëm, shkruan nzoom.biz.

Dj-i i njohur shqiptar zbuloi raportin që e ka me Flori Mumajesi.

Për këto dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news