spot_img
13 C
Pristina
15/06/2024

Studio Zaci – Të gjitha në një vend, njihuni me tretmanin efektiv për flokët e dëmtuar

Studiot e bukurisë janë ato që na bëjën të ndihemi edhe më mirë.

Kjo për faktin se profesionistet kujdesen për pamjen fizike të klienteve, shkruan nzoom.biz.

Emisioni n’ZOOM në episodën e fundit ju sjell një histori suksesi të Studio Zaci, që operon që nga viti 2007 me dy lokale.

Njëri gjendet në Bregun e Diellit – Rruga B, dhe tjetri në Fushë Kosovë, me pronare dy motra; Zaci dhe Kaltrina.

Në insertin e mëposhtme mund të ndiqni po ashtu një tretman unik për flokët e dëmtuar që kjo qendër është e para në Kosovë që i ka paisjet adekuate.

Për të kuptuar më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë ku do të informoheni për aplikimin e tretmanit ku vajzat mund të jenë rehat, sepse floku i shëndosh është gjysma e bukurisë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news