spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Televotimi kokë më kokë i Luizit dhe DeaMishel ngjall reagime në rrjet

Mbrëmë ishte një Prime i rëndësishëm për ecurinë e garës.

Spektakli u zhvillua me tematika të ndryshme ku për bazë patën debatet e ashpra mes banorëve, shkruan nzoom.biz.

Luizi dhe DeaMishel ishin të përzgjedhurit nga konkurrentët e shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania’ për të qenë kokë më kokë në televotim.

Të shtunën do të mësohet emri i finalistit të parë.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një insert me dinamikat e këtij Reality Show.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news